Witamy wszystkich chętnych do rozmów na każdy temat.

i w jeszcze nowszej

Porozmawiajmy o rzeczach, o jakich się filozofom nie śniło.
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 155
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:37
Lokalizacja: wieś

i w jeszcze nowszej

Post autor: skaranie boskie »

A co powiecie na ten temat?
Ściema, czy prawda? Ja mam mieszane uczucia...
https://www.facebook.com/bogdan.morkisz ... 5588567481

Warto obejrzeć materiał video, kierujący z tego artykułu do YT.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 155
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:37
Lokalizacja: wieś

i w jeszcze nowszej

Post autor: skaranie boskie »

Wygląda na to, że jednak ściema.
Poniżej publikuję tłumaczenie tekstu opowiadającego o włoskich doświadczeniach z zakazanym przez WHO odstępstwem od niszczenia dowodów. Pozwolili sobie odpuścić natychmiastowe palenie zwłok i wykonali około setki sekcji zwłok. Efekt był zawsze ten sam. Poczytajcie, a jeśli ktoś chce dostępu do oryginalnych materiałów, niech pisze na wskazany w tekście adres mailowy.

PILNE‼️🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘‼️ ️ LAST HOUR🔺
MIĘDZYNARODOWE 🔴 WŁOCHY 🇮🇹
Lek na koronawirusa w końcu znaleziono we Włoszech

Włoscy lekarze nie zastosowali się do globalnego prawa WHO dotyczącego zdrowia, które wzywa nas, aby nie przeprowadzać sekcji zwłok zmarłego koronawirusa, i stwierdzili, że to NIE WIRUS, ale BAKTERIA powoduje śmierć. Prowadzi to do zakrzepów krwi i śmierci pacjenta.

Tak więc Włochy pokonują tak zwany Covid-19, który jest niczym więcej niż „powszechną krzepliwością wewnątrznaczyniową” (zakrzepica).

„A sposobem na poradzenie sobie z tym, czyli jego leczeniem, są„ antybiotyki, leki przeciwzapalne i antykoagulanty ”. Przede wszystkim - ASPIRIN.
Ta rewelacyjna wiadomość dla całego świata została przygotowana przez włoskich lekarzy podczas sekcji zwłok przeprowadzonej przez Covid-19.

„A jednak, według włoskich anatomów respiratorów i oddziałów intensywnej terapii, nigdy nie były potrzebne”.

🔷 Teraz we Włoszech rozpoczęła się zmiana protokołu, WHO zidentyfikowała i usunęła globalną pandemię WŁOCHY CALL.
Lek był już znany, ale WHO nie zgłosiła tego Chińczykom. Dla WHO jest to po prostu BIZNES.

Źródło: WŁOCHY, Ministerstwo Zdrowia.
DZIEL SIĘ, ŻE CAŁY ŚWIAT WIE, ŻE ZABIŁEM I ZABIŁEM NASZYCH STARSZYCH LUDZI !!! @ italiarevelacurardelcovid19
Niepokój
Przekaż go całej rodzinie, sąsiadom, znajomym, przyjaciołom, kolegom, kolegom ... itd ... itd ... i jego otoczeniu jako całemu ...
Covid-19 ... nie jest wirusem, jak nam kazali uwierzyć. Jest to bakteria ... która wzmocniona promieniowaniem elektromagnetycznym 5G powoduje stany zapalne i niedotlenienie.

Teraz musisz wykonać następujące czynności:
Weź aspirynę 100 mg i apronax lub paracetamol ...
Dlaczego? ... ponieważ wykazano, że Covid-19 zagęszcza krew, stymulując rozwój zakrzepicy u ludzi. Ponieważ krew nie jest nasycona tlenem. Krew gęstnieje, jej przepływ w sercu i płucach zwalnia, człowiek nie może oddychać i umiera szybko.
We Włoszech lekarze naruszyli protokół rekomendacji WHO i wykonali sekcję zwłok zmarłych na Covid-19 ... otworzyli ciało, ręce, nogi i inne części ciała i zdali sobie sprawę, że żyły rozszerzyły się i zakrzepły, wszystkie żyły i tętnice były pełne zakrzepy krwi, które utrudniają normalny przepływ krwi, transportując tlen do wszystkich narządów, głównie do mózgu, serca i płuc, a pacjent ostatecznie umiera,
Znając tę diagnozę, włoskie Ministerstwo Zdrowia natychmiast zmieniło protokoły leczenia Covid-19 ... i zaczęło przepisywać 100 mg aspiryny i fartuchu swoim zainfekowanym pacjentom ..., wynik: pacjenci zaczęli wracać do zdrowia i pojawiła się poprawa. Ministerstwo Zdrowia wypuściło i odesłało do domu ponad 14 000 pacjentów w ciągu jednego dnia.
PILNE: przekaż te informacje i natychmiast udostępnij publicznie. W naszym kraju WHO okłamała nas tą pandemią. Każdego dnia nasz prezydent mówi, że są to dane i statystyki. Za nieudzielenie tych informacji w celu uratowania obywateli, elity będą mu grozić! ..
Wiemy, że wszystkie rządy świata są zobowiązane do wdrożenia zaleceń WHO, ale Włochy naruszyły normę ... teraz WHO. ... pozwy będą składane na całym świecie - za ukrywanie tylu zgonów i upadek gospodarek wielu krajów świata ... i wszyscy zrozumieją, dlaczego rozkaz został wydany natychmiast zakopać ciała bez otwierania ... i oznaczyć je jako wysoce zanieczyszczające. ..
Naszą mocą jest nieść prawdę i mieć nadzieję na uratowanie wielu istnień ludzkich ... *

ROZPOCZNIJ PILNIE WSZYSTKIE SIECI !!!! * Właśnie dlatego działa żel antybakteryjny, a dwutlenek chloru ... Cała PANDEMICZNA PSYCHOZA była potrzebna, ponieważ rząd świata cieni chce zaszczepić i wszczepić chip w celu zabicia mas, kontrolowania populacji i zmniejszenia populacji światowej

--
Jolanta Kozinska, Realtor Associate
Century 21 Semiao & Associates
761 Ridge Road
Lyndhurst, NJ 07071

(201) 406-1960 Mobile
(201) 460-1800 Office
(201) 460-7912 Fax
C21JolantaK@gmail.com

NO TO JUŻ PO PANDEMII.
KŁAMSTWO ZAWSZE MA KROTKIE NOGI.


Pamiętacie? Podrzucałem Wam jakiś czas temu film, w którym pewien lekarz z kilkoma specjalizacjami porównywał objawy covida z objawami zatrucia cjankiem? Są takie same, jak objawy zakrzepicy. Obie te przypadłości świat potrafi leczyć od dziesiątek lat. Właśnie dlatego uważam, że ta cała plandemia to oszustwo przygotowujące masowe ludobójstwo i zniewolenie tych, którym udałoby się przeżyć.
To jest holokaust na skalę wielokrotnie przewyższającą ten z czasów Hitlera. Tym razem nie dotyczy Żydów, ale wygląda podobnie. Teraz jesteśmy na etapie przymusu noszenia opaski z gwiazdą (dziś kaganiec na ryju), jutro zaczną się pogromy i lincze, a pojutrze wszyscy trafimy so obozów koncentracyjnych, które szykują dla nas w różnych miejscach. M. in. na Stadionie Narodowym. Do tej pory jedynie Pinochet wykorzystywał podobne obiekty do koncentracji opornych.
Ale nie martwcie się. Covid minie, choć wiedza o włoskim odkryciu będzie bardzo skrupulatnie skrywana. Ta cała plandemia to zaledwie preludium. Niebawem dowiecie się więcej. Poczekajcie cierpliwie. To kwestia tygodni, może miesięcy...
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Posty: 55
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:35

i w jeszcze nowszej

Post autor: lczerwosz »

Mówią, że wirus rozchodzi się przez 5G

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 155
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:37
Lokalizacja: wieś

i w jeszcze nowszej

Post autor: skaranie boskie »

lczerwosz pisze:
21 paź 2020, 0:08
Mówią, że wirus rozchodzi się przez 5G
To chyba zbytnie uproszczenie.
Bardziej skłaniałbym się do twierdzenia, że częstotliwości radiowe wykorzystywane w tej generacji łączności mogą powodować zmiany na poziomie genetycznym i to zarówno u mikro, jak i makroorganizmów. Wirusy i bakterie, podobnie, jak pod wpływem twardego promieniowania, mogą nabywać mutować, a nawet znacznie się rozrastać, podczas, gdy organizmy większe ulegają degeneracji. Nie wiadomo, bo nikt tego nigdy nie zbadał, jaki wpływ mają wspomniane częstotliwości na nasz układ odpornościowy, a dziwnym trafem najwięcej problemów związanych z wirusem mają kraje, w których sieć 5G już w najlepsze działa.
Jedno jest pewne. WHO zakazała sekcji zwłok zmarłych rzekomo z powodu covid 19, nakazała natomiast ich natychmiastowe palenie, pochowane bowiem sposobem tradycyjnym stanowiłyby - według tejże WHO - śmiertelne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Kurwa! Nawet Macchiavelli by takiego koszmaru nie wymyślił. Śmierć zadawana z głębi grobowca!

Ale nic to.
Zostawmy na razie 5G.
Tak sobie myślę, że nie ma sensu zakładanie kolejnych wątków związanych z plandemią i spróbuję kolejne wiadomości (może fake niusy) zamieszczać tutaj. Jeśli w ogóle ktoś zechce je komentować, wystarczy, że je zacytuje, żeby się nie mieszały.
I tak nius pierwszy, już przez specjalne lotne brygady uznany za szerzenie fałszywych informacji na temat covid19. Nie przejmuję się tym, wiem bowiem, że dziś taką etykietę otrzymuje każda prawdziwa informacja o rzekomej światowej epidemii.

https://www.facebook.com/100007416614732/videos/2711581245765736/
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 155
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:37
Lokalizacja: wieś

i w jeszcze nowszej

Post autor: skaranie boskie »

To nagranie jest dość długie, ale naprawdę warte wysłuchania i obejrzenia. Szczególnie początek jest wyjątkowo interesujący, choć trudne do zweryfikowania. Dlaczego? Zobaczcie sami.
https://www.youtube.com/watch?v=vunbKcBjVxo&feature=share
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Posty: 55
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:35

i w jeszcze nowszej

Post autor: lczerwosz »

To jest dopiero nakręcanie spirali strachu. W gruncie rzeczy, ci co ostrzegają, to współpracują z ewentualnymi przywódcami/sprawcami. To propaganda roznoszona ustami przeciwnika. Genialnie zaplanowane. A jakie szczęście, gdy choć połowa się nie spełni.

ODPOWIEDZ