TO JEST MIEJSCE,
W KTÓRYM MOŻESZ PORUSZYĆ KAŻDY TEMAT BEZ OBAWY, ŻE KTOŚ CI GO USUNIE.

prorocze programowanie

Porozmawiajmy o rzeczach, o jakich się filozofom nie śniło.
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 281
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:37
Lokalizacja: wieś

prorocze programowanie

Post autor: skaranie boskie »

Dziś chcę porozmawiać o sposobach programowania mas przez pokazywanie im czegoś, co dopiero ma nastąpić.
W ostatnich czasach zdarza mi się wracać do starych katastroficznych filmów i po ponownym obejrzeniu zmieniam ich klasyfikację na... dokumentalne.
Dziś trafiłem na nagranie, które teoretycznie nie miało być filmem katastroficznym, zresztą w ogóle filmem nie jest. To nagranie, a właściwie dwa nagrania, pokazujące nam ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich w Londynie w (zapamiętajcie, bo to ważne!) 2012 roku. Osiem lat temu.
Nie będę opisywał treści, obejrzyjcie sami.

https://www.youtube.com/watch?v=KGMJNCY ... e=youtu.be

Jak widać wyżej, nagranie z polskim tłumaczeniem zniknęło z YT. Obejrzyjcie więc wersję oryginalną.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


admin@egoija.pl
Awatar użytkownika
Tomala76
Posty: 29
Rejestracja: 18 lip 2021, 16:01
Płeć:

prorocze programowanie

Post autor: Tomala76 »

Mam to samo, wiele filmów zwłaszcza tych komercyjnych, na które ludzie poleca, traktuje jak ogłoszenia parafialne 🤣
Meo
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2021, 22:29

prorocze programowanie

Post autor: Meo »

Nie na darmo w telewizji masz <program> telewizyjny, a działanie podprogowe filmów wszelakich jest przeogromne. Większe niż potrafimy sobie wyobrazić, ale by to zrozumieć to trzeba przerobić kilka ciekawych książek i wykładów związanych z metodami manipulacji, erystyką czy wojną informacyjną. Docelowo człowiek dochodzi do aksjomatycznej teorii poznania i ogólnej jakościowej teorii informacji będących podstawami metacybernetyki.
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 281
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:37
Lokalizacja: wieś

prorocze programowanie

Post autor: skaranie boskie »

A nie pomyślałeś, że mamy coś lepszego od tych wszystkich meta, aksjo, i wszelkich innych teorii? Natura wyposażyła nas w intuicję i to ona jest najlepszym drogowskazem w życiu. I uczucia.
Już w dziewiętnastym wieku wieszcz pisał "miej sere i patrzaj w serce". Ono nigdy nie kłamie.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


admin@egoija.pl
Meo
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2021, 22:29

prorocze programowanie

Post autor: Meo »

Kiedyś też tak myślałem, ale jako, że fides et ratio to i trzeba było to jakoś uporządkować... I samo poszło. Także spokojnie polecam. W każdym razie mało kto się zastanawia i wie chociażby co jest informacją źródłową, a co opracowaniem. Tymczasem to jest podstawa przy zdobywaniu jakichkolwiek informacji.

I to nie są żadne teorie. To jest konkretna metodologia określania czy właśnie teorie są słuszne czy nie ;)
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 281
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:37
Lokalizacja: wieś

prorocze programowanie

Post autor: skaranie boskie »

Meo pisze: 18 lip 2021, 23:25 co jest informacją źródłową, a co opracowaniem
Nie istnieje coś takiego, jak informacja źródłowa, jeśli pochodzi z jakiegokolwiek dzieła dokonanego (napisanego) ręką człowieka. Wszelkie tzw. źródła naukowe opierają się na zawsze fałszywych paradygmatach, co je nieodzownie prowadzi do fałszywych wniosków. Jedyna informacja źródłowa, to ta, która pochodzi wprost ze źródła. Wskaż mi proszę choć jedno takie źródło w przestrzeni trójwymiarowej.
Napisałem, że paradygmaty są zawsze fałszywe, bo - jak dotąd - każdy bywał zamieniany na inny, prawdopodobnie bliższy prawdy a wszyscy tzw. naukowcy zdobywają tytuły tylko dlatego, że przepisują wcześniej przez innych przepisane fragmenty rzekomych prac naukowych, wcześniej utytułowanych, podobnych ściągaczy fragmentów. Cała nauka to jedno błędne koło, czego mamy dowód, gdy spojrzymy na "naukowe" objaśnienia teorii nietoperzyzmu, na którą jedynym panaceum jest wybór między Pfazerem, Moderną, Astra Zeneką i Johnsonem. Dla mnie ta paranoja zwana nauką dosięgnęła zenitu indolencji.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


admin@egoija.pl
xardoc
Posty: 6805
Rejestracja: 18 lut 2024, 6:45

prorocze programowanie

Post autor: xardoc »

xardoc
Posty: 6805
Rejestracja: 18 lut 2024, 6:45

prorocze programowanie

Post autor: xardoc »

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
FrankJScott
Posty: 400
Rejestracja: 02 lis 2023, 18:47

prorocze programowanie

Post autor: FrankJScott »

Please try Google before asking about Excellent Product Guide 6316f5f
ODPOWIEDZ